RABATY Podaruj pyszny prezent. Wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych.
Wszystkie zamówienia powyżej 139 zł wysyłamy pocztą -
bezpłatnie.
*Minimalne zamówienie od 45 zł ** Przepraszamy za mały wybór w tym momencie. Wynika to z rebrandingu naszej firmy i będzie trwał jeszcze jakiś czas. Dziękuję za zrozumienie
MENU
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ok, zgadzam się.
Click to order
Państwa zamówienie
Total: 
Imię
Nazwisko
Your Email
Telefon komórkowy
Ulica i numer domu
Kod pocztowy
Miasto
Wpisz kod promocyjny
Chcesz zamówić prezent-niespodziankę dla innej osoby?
Wprowadź swoje dane w tym polu. Konieczne jest, aby jeśli chcesz się skontaktować - skontaktuj się z Tobą. Dziękuję ❤️️
Czy jest WhatsUp (Viber, Telegram) na twoim numerze telefonu?
Możliwości dostawy
Kurierem lub Paczkomat InPost. (Wstaw numer lub adres paczkomatu)
Zdecydowanie potrzebuję oryginalnej faktury VAT
Chciałbym otrzymywać ciekawe oferty od PONKO, informacje o nowościach itp.
Komentarz do zamówienia
Payment method
Składając zamówienie zgadzasz się z naszymi regułami i warunkami oraz akceptujesz politykę prywatności.
Czy cukierki koktajlowe naprawdę zawierają alkohol?
Tak, na tym polega ich wyjątkowość!
W cukierkach znajdziesz nie tylko smak wybornych napojów alkoholowych, ale także odpowiednią moc.
Słodycze mają od 4,3 do 6,8% zawartości alkoholu. Cukierki koktajlowe mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej przez 6 miesięcy, najlepiej z dala od światła słonecznego!


Dlaczego w cukierkach jest właśnie tyle procent alkoholu?
Od początku naszej produkcji alkohol stanowił 26,68% mocnego trunku łącznej wagi słodyczy.
Podczas produkcji alkohol częściowo odparowuje, ale dzięki naszej opatentowanej, innowacyjnej technologii pozostaje go od 4,3% do 6,8% ob. w każdym cukierku*
* zawartość alkoholu w cukierkach potwierdzają badania laboratoryjne.


Czy można upić się cukierkami?
Bardzo wiele zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. W niektórych przypadkach wystarczą dwa cukierki, by móc odczuć wpływ alkoholu, w innych poprawa nastroju może się pojawić dopiero po spożyciu sześciu wyskokowych smakołyków.


W jaki sposób dodajemy alkohol do cukierków?
Wypracowaliśmy autorską metodę. Jest to opatentowana technologia produkcji, dzięki której udaje się nam zachować w cukierkach moc i jakość alkoholu. W procesie produkcji nie zostają utracone żadne aromaty ani smaki wykorzystanych składników. Całość składa się na wyborny produkt z wyczuwalnymi nutami każdego składnika.
Wyjątkowość cukierków koktajlowych od PONKO wynika z tego, że alkohol nie jest nadzieniem zawartym wewnątrz. Alkohol to składowa tekstury cukierka, tworzy on spójną całość ze wszystkimi pozostałymi składnikami. Właśnie dlatego podczas degustacji można poczuć niepowtarzalny bukiet przypraw i owoców podkręconych alkoholem.


Jakie cukierki polecamy?
Dla miłośników mocniejszych trunków polecamy kolekcję z whisky lub rumem. Nieco łagodniejsze będą te z czerwonym winem lub ginem. Każdy cukierek jest pyszny. Kieruj się smakiem osoby, której podarujesz smakołyki. Natomiast w firmach doskonale sprawdzają się mieszanki.


Co wybrać dla miłośników lżejszych trunków?
Zdecydowanie polecamy wybrać kolekcje z winem. Alkoholu jest tu zaledwie 4,3 %. Moc ujawnia się stopniowo i delikatnie. Możemy być więc spokojni o to, że mieszanka wina z borówką, orzeźwiającym imbirem, malinami i kwiatami sudańskiej róży będzie świetnym podarunkiem.


Czy cukierki z alkoholem powinny być przechowywane w lodówce?
Cukierki nie wymagają specjalnych warunków przechowywania. Możemy je z powodzeniem przechowywać w temperaturze pokojowej od +15 do + 25 stopni Celsjusza. Wilgotność nie powinna być niższa niż 75%. Zawsze można też potwierdzić warunki przechowywania na etykiecie produktu.